Victoria przy hotelu Sunset Tower

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Jak się okazuje, Victoria została sfotografowana wraz ze swoją koleżanką – Tatianą Paris przy hotelu Sunset Tower, gdzie odbył się najnowszy pokaz kolekcji Pop Suki Collection. Wiadome jest, że młode kobiety były wówczas w Los Angeles, Kalifornia. Victoria została zauważona kiedy to wchodziła do budynku, a także gdy (najpewniej) opuszczała ową placówkę. Victoria oraz Tatiana spędzały ze sobą czas w samym hotelu oraz po za nim. Jak nie trudno się domyśleć, obie bardzo dobrze czuły się w swoim towarzystwie. Panna Justice, po pewnym czasie zauważyła obecność paparazzie, którzy robili jej zdjęcia. Ich obecność niezbyt przeszkadzała młodej aktorce, co można wywnioskować ze zdjęć.

Źródło: http://celebrityphotos.co

UWAGA: Nasza strona nie podpisuje się od tymi zdjęciami (ani żądnymi innymi podpisanymi) są one tylko i wyłącznie po to by zwiększyć oglądalność bloga :) .

Print Friendly

22 myśli nt. „Victoria przy hotelu Sunset Tower

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>