Nowe zdjęcia z festiwalu Coachella

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Wczoraj, po przez jedną ze stron typu paparazzie, udostępnione zostały całkiem nowe zdjęcia z H&M Loves Coachella Tent, czyli pierwszego dnia trzydniowego festiwalu Coachella. Owa impreza jak wiadomo z poprzednich postów, odbyła się w mieście Indio, jeszcze dokładniej, w Kalifornii, hrabstwie Riverside. Co więcej, na nowych zdjęciach Victoria prezentuje się wraz ze swoim chłopakiem – Reevem Carneyem, kiedy to para spędzała ze sobą czas. Trzymali się za ręce, Reeve obejmował Victorię, a co więcej – jak widać – bardzo dużo rozmawiali. Para ogółem była w dobrych nastrojach, czego można się domyślać patrząc na najnowsze zdjęcia stworzone dokładnie tydzień temu (14.04) .

Źródło: https://www.gotceleb.com

UWAGA: Nasza strona nie podpisuje się od tymi zdjęciami (ani żądnymi innymi podpisanymi) są one tylko i wyłącznie po to by zwiększyć oglądalność bloga :) .

Print Friendly

23 myśli nt. „Nowe zdjęcia z festiwalu Coachella

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>