Na twitterze Teen Choice Awards

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Wczoraj, poprzez twittera producenci tegorocznego ”Teen Choice Awards 2017” oficjalnie potwierdzili, że Victoria pojawi się na gali 2017. Nie było by w tym nic wielkiego (na temat obecności panny Justice na Teen Choice Awards 2017 pisałam lekko ponad tydzień temu) gdyby nie fakt, że wraz z oficjalnym potwierdzeniem bytowania na evencie, pojawiło się również zdjęcie promocyjne (tak jak innych sławnych osobowości) Victorii stworzone (pierwotnie zdjęcie zrobione 16 maja 2016 roku) na rzecz promocji remakeu: ”Rocky Horror Picture Show” w Nowym Jorku ubiegłego roku. Jednak trzeba przyznać, że panna Justice na tzw:. ”Zdjęciu Promocyjnym” wygląda naprawdę wspaniale – Fani nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości. ”Teen Choice Awards 2017” odbędzie się już za tydzień, w niedzielę – 13 sierpnia 2017 roku o 05:00 PM.

Źródło: https://twitter.com

UWAGA: Nasza strona nie podpisuje się pod tymi zdjęciami (ani żadnymi innymi podpisanymi) są one tylko i wyłącznie po to by zwiększyć oglądalność bloga :) 

Print Friendly

23 myśli nt. „Na twitterze Teen Choice Awards

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>