Victoria wyjawia szkolne wspomnienia

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

W środę (09.08) Victoria uczestniczyła w wspieraniu fundacji ”Girl Up” na rzecz akcji noszącej nazwę: ”Girl Up for Back To School”, która organizowana była w Nowym Jorku podczas pobytu panny Justice w tamtym właśnie mieście. Młoda artystka pozowała z fanami do zdjęć. Wydarzenie odnosiło się także do marki H&M (z którą współpracuje już od 2015 roku – Victoria) Właśnie tego dnia odbyło się w końc otwarcie marki w tzw:. ”Big Apple” – Potocznie o New Jork City. Jednakże, co ważniejsze – panna Justice udzieliła drobnego wywiadu, który oczywiście odnosił się do tematyki spotkania – Szkoły. Victoria została zapytana o jej szkolne wspomnienia, oto co odpowiedziała:

Na temat rytuałów odnośnie strojów do szkoły:

Zawsze, pierwszego dnia szkoły przygotowywałam swój strój przed nocą – to była taka wielka sprawa – ale w miarę upływu roku szkolnego stawałam się bardziej leniwa i chciałam po prostu czuć się komfortowo” – wyznaje Victoria – ”Planowanie strojów po prostu zeszło na pobocze.

Na temat własnego stylu zza czasów szkolnych:

Myślę, że najważniejszą sprawą jest, aby czuć się wygodnie – wyglądać uroczo, ale komfortowo.” – zauważa aktorka. – ”Zawsze lubiłam dobrą bluzę z kapturem, głównie dlatego, że w klasach jest zimno! Po prostu bądź sobą. To takie tandetne, ale ”Ty” jesteś naturalnie niesamowity. Nie zmieniaj się, by zaspokoić oczekiwania innych. Po prostu bądź sobą

Na temat podążania za szkolną modą:

Uważam, że zdecydowanie był taki czas, kiedy ludzie dobierali sobie buty wraz z jeansową spódnicą Abercrombie.” – wyznała. – ”Zrobiłam tak przez krótką chwilę i to być może nie było najlepsze, ale było wtedy urocze.

Źródło: http://www.eonline.com

UWAGA: Nasza strona nie podpisuje się pod tymi zdjęciami (ani żadnymi innymi podpisanymi) są one tylko i wyłącznie po to by zwiększyć oglądalność bloga :) .

TREŚCI ZAWARTE W ARTYKULE ZOSTAŁY PRZETŁUMACZONE PRZEZ AUTORKĘ BLOGA NA RZECZ OWEJ STRONY [WWW.VICTORIAJUSTICEPOLSKA.BLOG.PL] ZABRANIA SIĘ WIĘC KOPIOWANIA TREŚCI TEGO WPISU/WYWIADU!

Print Friendly

22 myśli nt. „Victoria wyjawia szkolne wspomnienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>